Menu Zamknij

Dostawa i zwroty

 

Sposoby dostawy

Kupując w sklepie Sklep Kont TikTok ze względu na wysyłaną treść do wyboru posiadasz tylko jedną metodę dostawy – wysyłke elektroniczną.

 
 
Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew tradycyjny – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Dane do przelewu tradycyjnego:

Nr konta: 40 1020 4115 0000 9302 0201 6129

Tytuł: numer zamówienia

Odbiorca: Sklep Kont TikTok

  • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności HotPay, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty
 

Zwrot produktów

Konsument nie ma możliwości zwrotu z Art.  38.  [Wyjątki od prawa do odstąpienia od umowy] Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

To czy zwrot zostanie wykonany, zależy od dobrej woli sprzedawcy, nie ma on takiego obowiązku sprzedając produkty z tego sklepu.

NASZ SKLEP JEST OCENIANY NA 4.75/5 GWIAZDEK

4.7/5