Menu Zamknij

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Naszą główną bramką płatności jest bezpieczny HotPay, który jest naszym zaufanym partnerem bankowym od wielu lat. Dodatkowo, nasza witryna korzysta z ważnego certyfikatu SSL (HTTPS) zapewniającego bezpieczne połączenie TLS oraz wykorzystuje silną wersję protokołu i zestawu szyfrów.

Nasz profesjonalny zespół dokłada wszelkich starań, aby dane konta zostały dostarczone do Ciebie w ciągu kilku minut od złożenia zamówienia. Jednakże, zapewniamy, że w przypadku ewentualnych opóźnień, maksymalny czas oczekiwania na przesłanie danych do konta wynosi 24 godziny od momentu złożenia zamówienia.

Przepraszamy, ale nie prowadzimy skupu kont. Nasza oferta sklepu obejmuje głównie konta naszej własnej bazy.

Obecnie nie oferujemy usług płatności ratalnych.

Jeżeli nie otrzymałeś danych do zakupionego konta, istnieje prawdopodobieństwo, że e-mail z tymi danymi został automatycznie zaklasyfikowany jako spam. Prosimy o sprawdzenie folderu spam w Twojej skrzynce mailowej. Jeśli tam nie znajdziesz wiadomości z informacjami dotyczącymi Twojego konta, prosimy o kontakt z nami.

Wszystkie nasze konta posiadają rzeczywistych obserwujących, zdobytych poprzez nagrywanie treści na platformie TikTok lub promowanie konta na innych mediach społecznościowych, takich jak Instagram czy YouTube.

Tak, po dokonaniu zakupu wysyłamy informacje dotyczące konta oraz dostęp do poczty, co umożliwia pełną zmianę wszystkich danych. Po zakupie konto staje się wyłączną Twoją własnością.

Dostarczamy wsparcie dla szerokiego zakresu metod płatności, obejmujących przelewy na numer telefonu, paysafecard oraz kryptowaluty. Jeśli chcesz skorzystać z niestandardowej opcji płatności, zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem zakładki Kontakt.

Nasze konta nie posiadają publicznych filmów, głównie dlatego, że w większości przypadków zostały one ustawione jako prywatne lub usunięte w celu sprzedaży konta.

Masz pytanie na które nie ma tutaj odpowidzi?

NASZ SKLEP JEST OCENIANY NA 4.83/5 GWIAZDEK

4.8/5